Program na leden 2021

on . Posted in Program bohoslužeb

1.1.

 

2.1.

So

 

31.

Ne

900 Nedělní bohoslužba

4.1.

Po

 

5.1.

Út

 

6.1.

St

 

7.1.

Čt

1900 Čtvrteční bohoslužba

8.1.

 

9.1.

So

 

10.1.

Ne

900 Nedělní bohoslužba

11.1.

Po

 

12.1.

Út

 

13.1.

St

 

14.1.

Čt

1900 Čtvrteční bohoslužba

15.1.

 

16.1.

So

 

17.1.

Ne

900 Nedělní bohoslužba

18.1.

Po

 

19.1.

Út

 

20.1.

St

 

21.1.

Čt

1900 Čtvrteční bohoslužba

22.1.

 

23.1.

So

 

24.1.

Ne

900 Nedělní bohoslužba

25.1.

Po

 

26.1.

Út

 

27.1.

St

 

28.1.

Čt

1900 Čtvrteční bohoslužba

29.1.

 

30.1.

So

 

31.1.

Ne

900 Nedělní bohoslužba

 

Program na prosinec 2020

on . Posted in Program bohoslužeb

Níže uvedený program platí s částečnými omezeními podle celostátně vyhlášených protiepidemických opatření.

 

1.12.

Út

 

2.12.

St

 

3.12.

Čt

1900 Čtvrteční shromáždění

Jak se zbavit pochybností ohledně našich Vánoc. (Lk 1,5-25)

Slovo: Pavel Coufal

4.12.

 

5.12.

So

 

6.12.

Ne

900 Nedělní shromáždění

Přichází ten, který je naší nadějí (Iz 9,1-6)

Slovo: Pavel Coufal

7.12.

Po

 

8.12.

Út

 

9.12.

St

 

10.12.

Čt

1900 Čtvrteční shromáždění

Čím nás mohou Vánoce šokovat?

(Lk 1,26-38)

Slovo: Pavol Andraško

11.12.

 

12.12.

So

 

13.12.

Ne

900 Nedělní shromáždění

Co udělal Bůh pro nás? (Lk 1, 67-79)

Slovo: Petr Coufal

14.12.

Po

 

15.12.

Út

 

16.12.

St

 

17.12.

Čt

1900 Adventní večerní bohoslužba (písně a slovo)

18.12.

 

19.12.

So

 

20.12.

Ne

900 Nedělní shromáždění

Od pohádky k realitě (Zj 3,20)

Slovo: Meego Remmel, prezident Evropské baptistické federace

21.12.

Po

 

22.12.

Út

 

23.12.

St

 

24.12.

Čt

 

25.12.

1000 Vánoční shromáždění

Dar, který se nedá popsat

(2 K 15,10)

Slovo: Pavel Coufal

26.12.

So

 

27.12.

Ne

900 Nedělní shromáždění

Co říct na závěr tak zvláštního roku, jakým byl rok 2020?

Slovo: Pavel Coufal

28.12.

Po

 

29.12.

Út

 

30.12.

St

 

31.12.

Čt

1700 Silvestrovské setkání

Program bude oznámen

 

Program na říjen 2020

on . Posted in Program bohoslužeb

Níže uvedený program může být případně ovlivněn optatřeními proti covid-19.

 

1.10.

Čt

1800 Modlitební setkání sboru

1900 Čtvrteční shromáždění

Příběh o dvou ženách: jsi dítětem svobodné nebo otrokyně? (Ga 4,21-31) Káže Pavel Coufal

2.10.

600 KLUB modlitby mládeže

1700 Dorost

3.10.

So

 

4.10.

Ne

900 Nedělní shromáždění s Večeří Páně

Neděle díkůvzdání

káže Pavel Coufal

1400 Odpoledne vděčnosti (písně, svědectví, sdílení, společenství)

5.10.

Po

1630 Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)

1630 Awana

6.10.

Út

1800  Mládež

7.10.

St

930  Setkání maminek s dětmi (klubovna)

8.10.

Čt

1800 Modlitební setkání sboru

1900 Čtvrteční shromáždění

Podstatná je víra, která se uplatní skrze lásku (Ga 5,1-12). Káže Rastislav Kvasňovský

9.10.

600 KLUB modlitby mládeže

1700 Dorost

10.10.

So

 

11.10.

Ne

900 Nedělní shromáždění

Jak žít každý den z moci Božího Ducha? (Ga 5,13-26). Káže Pavel Smilek st.

12.10.

Po

1630 Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)

1630 Awana

13.10.

Út

1800  Mládež

14.10.

St

 

15.10.

Čt

1800 Modlitební setkání sboru

1900 Čtvrteční shromáždění

Večer modliteb a chval. Slouží hudební skupina MP3D

16.10.

600 KLUB modlitby mládeže

 1700 Dorost

17.10.

So

 

18.10.

Ne

900 Nedělní shromáždění

Jak nést ty, kteří padnou. (Ga 6,1-5). Káže Pavel Coufal

19.10.

Po

1630 Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)

1630 Awana

20.10.

Út

1800  Mládež

21.10.

St

930  Setkání maminek s dětmi (klubovna)

22.10.

Čt

1800 Modlitební setkání sboru

1900 Čtvrteční shromáždění - služba mládeže

Zákon zasévání a sklízení (Ga 6,6-10). Káže Pavol Andraško

23.10.

600 KLUB modlitby mládeže

 1700 Dorost

24.10.

So

 

25.10.

Ne

1000 Společná bohoslužba protestantských církví, CČSH Botanická ul. (Naše nedělní shromáždění nebude)

26.10.

Po

1630 Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)

1630 Awana

27.10.

Út

1800  Mládež

28.10.

St

 

29.10.

Čt

1800 Modlitební setkání sboru

1900 Čtvrteční shromáždění

Jediné, na čem záleží (Ga 6,11-18) káže Pavel Coufal

30.10.

600 KLUB modlitby mládeže

 

Program na léto 2020

on . Posted in Program bohoslužeb

2.7 Čt 19:00   Čtvrteční shromáždění Věřím v mocného Boha. Úvod do knihy Jozue (Nu 13 a 14)
Pavel Coufal
5.7 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Buď rozhodný a statečný (Joz 1)
Pavel Coufal
9.7 Čt 19:00   Čtvrteční shromáždění Překvapující víra (Joz 2)
Pavel Coufal
12.7 Ne 9:00   Nedělní shromáždění
Host: Mick Stockwell
16.7 Čt 19:00   Čtvrteční shromáždění Bůh nám otevírá cestu (Joz 3)
Pavol Andraško
19.7 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně Má smysl stavět pomníky? (Joz 4)
Pavel Coufal
23.7 Čt 19:00   Čtvrteční shromáždění Jak nás Bůh připravuje na naše zápasy? (Joz 5)
Pavel Kohl
26.7 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Když Bůh bojuje za nás (Joz 6)
Marek Žitný
30.7 Čt 19:00   Čtvrteční shromáždění Hřích zasahuje celé společenství (Joz 7)
Tomáš Kratochvíl
2.8 Ne 9:00   Nedělní shromáždění  Hledáme nebo nehledáme Boží vůli? (Joz 9)
Pavel Smilek
6.8 Čt 19:00   Čtvrteční shromáždění Duchovní boje tehdy a dnes (Joz 10,1-15)
Jan Pokorný
9.8 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Hospodin dává odpočinutí (Joz 20,1-9; 21,1-3. 43-45)
Štěpán Exner
13.8 Čt 19:00   Čtvrteční shromáždění Jak řešit spory (Joz 22)
Rastislav Kvasňovský
16.8 Ne 9:00   Nedělní shromáždění (rozhlasová bohoslužba ČRo 2) Rozhodni se, pro co chceš žít (Joz 24)
Pavel Coufal
20.8 Čt 19:00   Čtvrteční shromáždění Proč se někdy točíme pořád dokola? (Úvod do knihy Soudců) (Sd 2,1-3,6)
Pavel Smilek
23.8 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Debora a Bárak - statečnost a strach (Sd 4-5)
Stephen Folker
27.8 Čt 19:00   Čtvrteční shromáždění Gedeón - když jsme ve škole víry (Sd 6-8)
Pavel Coufal
30.8 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Jakého Boha chceme znát? (Mk 4:35-41)
Luděk Brdečko

 

Program na duben 2020

on . Posted in Program bohoslužeb

2.4 Čt 19:00   Čtvrteční shromáždění - online
3.4 17:00   Dorost - online
5.4 Ne 9:00   Nedělní shromáždění - online
7.4 Út 18:00   Mládež - online
9.4 Čt 19:00   Čtvrteční shromáždění - obline
12.4 Ne 9:00   Nedělní shromáždění - online
14.4 Út 18:00   Mládež - online
16.4 Čt 19:00   Čtvrteční shromáždění - online
17.4 17:00   Dorost - online
19.4 Ne 9:00   Nedělní shromáždění - online
21.4 Út 18:00   Mládež - online
23.4 Čt 19:00   Čtvrteční shromáždění - online
24.4 17:00   Dorost - online
26.4 Ne 9:00   Nedělní shromáždění - online
28.4 Út 18:00   Mládež - online
30.4 Čt 19:00   Čtvrteční shromáždění - online

Program na únor 2020

on . Posted in Program bohoslužeb

2.2 Ne 8:00   Sborová biblická škola: Cyklus: Bludné cesty ke zdraví. Křesťan a alternativní medicína I.
Pavel Smilek st.
    9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně Jste vysláni přinášet lidem život (Mt 9,35-38; 10,1-15)
Káže Pavel Coufal
3.2 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:00   Awana
4.2 Út 18:00   Mládež
5.2 St 9:30   Setkání maminek s dětmi (klubovna)
6.2 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Proč se divíme, že svět nenávidí křesťany? (Mt 10,16-42)
Káže  Pavel Coufal
7.2 17:00   Dorost
9.2 Ne 8:00   Sborová biblická škola: Cyklus: Bludné cesty ke zdraví. Křesťan a alternativní medicína II.
Pavel Smilek st.
    9:00   Nedělní shromáždění Proč bývá naše víra nestabilní? (Mt 11,1-19)
Káže Pavel Smilek st.
10.2 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Staršovstvo
    17:00   Awana
11.2 Út 18:00   Mládež
13.2 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční setkání Manželství v síti aneb jak se nám komunikuje.
Národní týden manželství
14.2 17:00   Dorost
16.2 Ne 9:00   Nedělní shromáždění
Káže Dr. Van Sanders, vedoucí misijního centra v Truett McConnell University
17.2 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
18.2 Út 18:00   Mládež
19.2 St 9:30   Setkání maminek s dětmi (klubovna)
20.2 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Komu se Bůh zjevuje? (Mt 11,20-30)
Káže Pavel Smilek st.
23.2 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Ježíš se vymyká našim představám (Mt 12,1-21)
Káže Pavel Coufal
24.2 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:00   Awana
25.2 Út 18:00   Mládež
27.2 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Divadelní představení O holčičce, která se ještě nenarodila.
Divadlo Víti Marčíka (organizuje NaProTi)
28.2 17:00   Dorost

 

Program na listopad 2020

on . Posted in Program bohoslužeb

S ohledem na opatření proti pandemii probíhají všechna "shromáždění" online.

1.11.

Ne

900 Nedělní shromáždění

Jakou reformaci potřebuje církev dnes? 

(Sk 2, 41-47)

Káže Pavel Coufal

2.11.

Po

 

3.11.

Út

 

4.11.

St


 

5.11.

Čt

1900 Čtvrteční shromáždění

Modlitby za svět - Modlitební večer baptistických žen. 

Vede Ester Kvasňovská, Marie Smilková

6.11.

 

7.11.

So

 

8.11.

Ne

900 Nedělní shromáždění

Naše zápasy s Bohem (Jákob)

(Ge 32,29)

 Káže Pavel Smilek st.

9.11.

Po

 

10.11.

Út

 

11.11.

St

 

12.11.

Čt

1900 Čtvrteční shromáždění

Věrnost v čase samoty (Josef) 

(Ge 39-41)

Káže Pavel Coufal

13.11.

 

14.11.

So

 

15.11.

Ne

900 Nedělní shromáždění

Labyrint mého světa a ráj mého srdce,

aneb: jaké je moje životní putování? (350

let od úmrtí Jana Amose Komenského)

Káže Pavel Coufal

16.11.

Po


 

17.11.

Út

 

18.11.

St

 

19.11.

Čt

1900 Čtvrteční shromáždění

Bůh vstupující do mé samoty (Elijáš)

(1 Král 19,1-18)

Káže Marek Žitný

20.11.

 

21.11.

So

 

22.11.

Ne

900 Nedělní shromáždění

Samota tříbí náš charakter (David)

(1 Sa 24 a 26) 

Káže Pavel Coufal

23.11.

Po

 

24.11.

Út

 

25.11.

St

 

26.11.

Čt

1900 Čtvrteční shromáždění

Vítězství navzdory samotě (Ježíš)

(Mt 26,36-46)

Káže Rastislav Kvasňovský

27.11.

 

28.11.

So

 

29.11.

Ne

900 Nedělní shromáždění

Jak zvítězit nad spoutaností pornografií?

Pete Lupton (organizace NePornu)

30.11.

Po

 

 

Program na září 2020

on . Posted in Program bohoslužeb

 

  1.9.

Út

1800  Mládež

2.9.

St

 

3.9.

Čt

1800 Modlitební setkání sboru

1900 Čtvrteční shromáždění

Proč kážeme tak nepopulární poselství? (Ga 1,1-10) Káže Pavel Coufal

4.9.

1700 Dorost

5.9.

So

 

6.9.

Ne

900 Nedělní shromáždění s Večeří Páně

Co se stane, když opravdu přijmeme evangelium (Ga 1,11-24) Káže Pavel Coufal

7.9.

Po

1630 Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)

1630 Awana

8.9.

Út

1800  Mládež

9.9.

St

930  Setkání maminek s dětmi (klubovna)

10.9.

Čt

1800 Modlitební setkání sboru

1900 Čtvrteční shromáždění

Jednota musí být založena na pravdě (Ga 2,1-14) Káže Pavel Coufal

11.9.

1700 Dorost

12.9.

So

 

13.9.

Ne

900  Nedělní shromáždění (křestní bohoslužba)

Už nežiji já, ale žije ve mně On (Ga 2,15-21) Káže Pavel Coufal

14.9.

Po

1630 Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)

1630 Awana

15.9.

Út

1800  Mládež

16.9.

St

 

17.9.

Čt

1800 Modlitební setkání sboru

1900 Čtvrteční shromáždění

Spravedlivý bude žít z víry (Ga 3,1-14) Káže Rasťo Kvasňovský

18.9.

1700 Dorost

19.9.

So

 

20.9.

Ne

900 Nedělní shromáždění

K čemu je tedy zákon dobrý? (Ga 3,15-25) Káže Pavel Smilek st. 

21.9.

Po

1630 Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)

1630 Awana

22.9.

Út

1800  Mládež

23.9.

St

930  Setkání maminek s dětmi (klubovna)

24.9.

Čt

1800 Modlitební setkání sboru

1900 Čtvrteční shromáždění

Sedm jistot Božích dětí (Ga 3,26-4,7) Káže Marek Žitný

25.9.

1700 Dorost

26.9.

So

 

27.9.

Ne

900 Nedělní shromáždění

Varování pro blízké přátele (Ga 4,8-20) Káže Pavel Coufal

28.9.

Po

1630 Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)

1630 Awana

29.9.

Út

1800  Mládež

30.9.

St

 

 

Program na červen 2020

on . Posted in Program bohoslužeb

1.6 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Awana
2.6 Út 18:00   Mládež
3.6 St 9:30   Setkání maminek s dětmi (klubovna)
4.6 Čt 18:00   modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Když mě Duch svatý obdarovává (Ř 12,3-8; 1 K 12)
Pavel Coufal
5.6 17:00   Dorost
7.6 Ne 9:00 a 10:30   Nedělní shromáždění Když mě Duch svatý mění (Ga 5,13-26)
Pavel Coufal
8.6 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Awana
9.6 Út 18:00   Mládež
11.6 Čt 19:00   Čtvrteční shromáždění Když ode mne Duch svatý odchází (Ž 51,11; Ef 4,30)
Marek Žitný
12.6 17:00   Dorost
14.6 Ne 9:00 a 10:30   Nedělní shromáždění Čím dnes nasytíme lidi my? (Mt 14,13-21)
Pavel Coufal
15.6 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Awana
16.6 Út 18:00   Mládež
17.6 St 9:30   Setkání maminek s dětmi (klubovna)
18.6 Čt 18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Večer modliteb a chval
19.6 17:00   Dorost
21.6 Ne 9:00 a 10:30   Nedělní shromáždění Jak mám uctívat Boha? (Mt 15,1-20)
Pavel Smilek st.
22.6 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Awana
23.6 Út 18:00   Mládež
25.6 Čt 18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Už jsi vystoupil ze své loďky? (Mt 14,22-33)
Vilém Kubiena
26.6 17:00   Dorost
28.6 Ne 9:00 a 10:30   Nedělní shromáždění Za koho pokládáš Ježíše? (Mt 16,13-20)
Pavel Coufal
29.6 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
30.6 Út 18:00   Mládež

Program na březen 2020

on . Posted in Program bohoslužeb

Vzhledem k současné epidemiologické situaci v naší republice se s platností od 16.3.2020 nebudou až do odvolání konat žádná veřejná nedělní a čtvrteční shromáždění, ani setkání sborových skupin. Více informací najdete v Opatření v souvislosti s infekcí Covid-19.

1.3 Ne 8:00   Setkání vedoucích skupinek
    9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně Jak můžeš přinést velký užitek? (Mt 13,1-23)
Káže Pavel Coufal
2.3 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:00   Awana
3.3 Út 18:00   Mládež
4.3 St 9:30   Setkání maminek s dětmi (klubovna)
5.3 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Trápí tě zlo v tomto světě? (Mt 13,24-30;36-42)
Káže Pavel Coufal
6.3 17:00   Dorost
8.3 Ne 8:00   Sborová biblická škola: Evangelium a evangelizace.
Jan Titěra
    8:00   Příprava ke křtu
Pavel Coufal
    9:00   Nedělní shromáždění Vidím malé věci, věřím ve velké (Mt 13,31-35)
Káže Pavel Coufal
        Společný oběd
    13:00   Sdílení našich zkušeností s Bohem. + Shromáždění členů sboru
9.3 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:00   Awana
10.3 Út 18:00   Mládež
12.3 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Našel jsi svůj poklad? (Mt 13,44-45)
Káže Marek Žitný
13.3 17:00   Dorost
15.3 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Co když mám problém odpustit? (Mt 18,23-35)
Káže Pavel Smilek st.
16.3 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Setkání staršovstva
    17:00   Awana
17.3 Út 18:00   Mládež
18.3 St 9:30   Setkání maminek s dětmi (klubovna)
19.3 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Večer modliteb a chval
Vede Martin Zvonař
20.3 17:00   Dorost
22.3 Ne 8:00   Sborová biblická škola: Evangelizace v dnešní době
Jan Titěra
    9:00   Nedělní shromáždění Překvapuje tě, jak je Bůh dobrý? (Mt 20,1-16)
Káže Pavel Smilek st.
23.3 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:00   Awana
24.3 Út 18:00   Mládež
26.3 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Kým je pro tebe Ježíš? (Mt 21,33-46)
Káže Stephen Folker
27.3 17:00   Dorost
29.3 Ne 8:00   Příprava ke křtu
Pavel Coufal
    9:00   Nedělní shromáždění Kdo bude na svatbě? (Mt 22,1-14)
Káže Pavel Coufal
30.3 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:00   Awana
31.3 Út 18:00   Mládež

 

Program na leden 2020

on . Posted in Program bohoslužeb

1.1 St 10:30   Bohoslužba Pohled víry do budoucích dní
Káže Pavel Coufal
5.1 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně Novoroční verš sboru
Káže Pavel Coufal
    18:00   Alianční týden modliteb - téma: Vláda, politika a věci veřejné
(Církev bratrská, Kounicova 15)
6.1 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:00   Awana
    18:00   Alianční týden modliteb - téma: Jazyk, řeč a média
(Slovo života, Nové sady 37)
7.1 Út 18:00   Mládež
    18:00   Alianční týden modliteb - téma: podnikavost a byznys
(Armáda spásy, Staňkova 6)
8.1 St 9:30   Setkání maminek s dětmi (klubovna)
    18:00   Alianční týden modliteb - téma: Víra, spiritualita, náboženství
(ECM - Bystrc, Archa, Lýskova ul.)
9.1 Čt 18:00   Alianční týden modliteb - téma: Vzdělání
(BJB, Smetanova 20)
10.1 17:00   Dorost
    18:00   Alianční týden modliteb - téma: Kultura, krása, umění
(ČCE II, Lidická 79)
11.1 So 18:00   Alianční týden modliteb - téma: Rodina
(Křesťanský sbor, Šámalova 15a)
12.1 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Ježíšova moc nad našimi nemocemi (Mt 8,1-17; 9,1-8,27-31)
Káže Pavel Coufal
    18:00   Alianční týden modliteb - téma: Církev
(Apoštolská církev, Životského 10)
13.1 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Staršovstvo
    17:00   Awana
14.1 Út 18:00   Mládež
16.1 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Když věřit, tak ale naplno (Mt 8,18-22)
Káže  Pavel Coufal
17.1 17:00   Dorost
19.1 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Ježíšova moc nad našimi bouřemi (Mt 8,23-27)
Káže Pavel Coufal
20.1 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:00   Awana
21.1 Út 18:00   Mládež
22.1 St 9:30   Setkání maminek s dětmi (klubovna)
23.1 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Ježíšova moc nad duchovním světem (Mt 8,28-34; 9,32-34)
Káže  Vilém Kubiena
24.1 17:00   Dorost
    18:00   Promítání filmu pro rodiče
25.1 So 10:00-16:00   Den pro rodiče
26.1 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Ježíšova moc nad životem i smrtí (Mt 9,18-26)
Káže Pavel Smilek st.
27.1 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:00   Awana
28.1 Út 18:00   Mládež
30.1 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Koho Ježíš povolává k životu s ním (Mt 9,9-13)
Káže  Marek Žitný
31.1     (pololetní prázdniny)