Kázání a vyučování


Loading Player...

Title Scripture Speaker Date Duration Series
Jakého Boha chceme znát? Mark 4:35-41 Luděk Brdečko Sunday, 30 August 2020 31:33 Obecné
Gedeón - když jsme ve škole víry Judges 6-8 Pavel Coufal Thursday, 27 August 2020 35:22 Kniha Soudců
Debora a Bárak - statečnost a strach Judges 4-5 Stephen Folker Sunday, 23 August 2020 43:36 Kniha Soudců
Proč se někdy točíme pořád dokola? Judges 2:1-3:6 Pavel Smilek st. Thursday, 20 August 2020 41:06 Kniha Soudců
Rozhodni se, pro co chceš žít Joshua 24 Pavel Coufal Sunday, 16 August 2020 37:00 Jozue
Jak řešit spory Joshua 22 Rastislav Kvasňovský Thursday, 13 August 2020 38:35 Jozue
Hospodin dává odpočinutí Joshua 20:1-9
Joshua 21:1-3
Joshua 21:43-45
Štěpán Exner Sunday, 09 August 2020 24:01 Jozue
Duchovní boje tehdy a dnes Joshua 10:1-15 Jan Pokorný Thursday, 06 August 2020 23:48 Jozue
Hledáme nebo nehledáme Boží vůli? Joshua 9 Pavel Smilek st. Sunday, 02 August 2020 51:35 Jozue
Hřích zasahuje celé společenství Joshua 7 Tomáš Kratochvíl Thursday, 30 July 2020 39:20 Jozue
Když Bůh bojuje za nás Joshua 6 Marek Žitný Sunday, 26 July 2020 27:02 Jozue
Jak nás Bůh připravuje na naše zápasy? Joshua 5 Pavel Kohl Thursday, 23 July 2020 24:45 Jozue
Buď rozhodný a statečný Joshua 1:1-9 Pavel Coufal Sunday, 19 July 2020 27:38 Jozue
Má smysl stavět pomníky? Joshua 4:1-9
Joshua 4:20-24
Pavel Smilek st. Sunday, 19 July 2020 36:01 Jozue
Bůh nám otevírá cestu Joshua 3 Pavol Andraško Thursday, 16 July 2020 33:57 Jozue
Klíče ke kralovství Matthew 16:18-19 Mick Stockwell Sunday, 12 July 2020 38:49 Obecné
Překvapující víra Joshua 2 Pavel Coufal Thursday, 09 July 2020 32:41 Jozue
Věřím v mocného Boha Joshua 1:1-6 Pavel Coufal Thursday, 02 July 2020 33:06 Jozue
Když ke mně přichází Duch svatý Acts 2:1-21
Ephesians 5:18-21
Pavel Coufal Sunday, 31 May 2020 28:37 Tématické
V čem je pro mě výhoda, že Ježíš odešel John 16:1-15 Pavel Smilek st. Thursday, 28 May 2020 36:34 Tématické
Co dnes dělá Ježíš Hebrews 4:14-16 Pavel Coufal Sunday, 24 May 2020 26:28 Tématické
Od strachu k víře, od neklidu k radosti Habakkuk 3 Pavel Coufal Sunday, 17 May 2020 27:52 Tématické
Jak najít jistý život v nejisté době John 1:35-46 Marek Žitný Sunday, 10 May 2020 29:48 Tématické
Chvála Boží slávy Psalm 136:1-4 Pavel Coufal Thursday, 23 April 2020 31:18 Tématické
Jak se na této poušti měníme Deuteronomy 8:1-6 Pavel Coufal Sunday, 19 April 2020 34:37 Tématické