Kázání a vyučování


Loading Player...

Title Scripture Speaker Date Duration Series
Naše zkušenosti z misie v Ugandě Thursday, 12 September 2019 01:03:09 Tématické
Modlím se kvůli Bohu, ne kvůli sobě Matthew 6:9-10 Pavel Coufal Sunday, 08 September 2019 26:05 Matoušovo evangelium
Nedávej lidem najevo, jak jsi zbožný! Matthew 6:5-8
Matthew 6:16-18
Pavel Coufal Thursday, 05 September 2019 34:58 Matoušovo evangelium
A buďte stále vděční Deuteronomy 8 Pavel Coufal Sunday, 01 September 2019 23:11 Putujeme do zaslíbené země
Kdy se nemusíme bát zla Deuteronomy 7:12-26 Marek Žitný Thursday, 29 August 2019 31:12 Putujeme do zaslíbené země
Uprostřed světa a přesto ne ve světě Deuteronomy 7:1-11 Vilém Kubiena Sunday, 25 August 2019 39:48 Putujeme do zaslíbené země
Co znamená milovat jediného Boha? Deuteronomy 6 Rastislav Kvasňovský Thursday, 22 August 2019 38:13 Putujeme do zaslíbené země
Zničte všechny modly Numbers 33:50-56 Zdeněk Pokorný Sunday, 18 August 2019 19:40 Putujeme do zaslíbené země
Co znamená být „svatý“ Numbers 25 Zdeněk Pokorný Thursday, 15 August 2019 24:25 Putujeme do zaslíbené země
Když Bůh žehná, nic to nezvrátí Numbers 22:1-14 Pavel Smilek st. Sunday, 11 August 2019 41:19 Putujeme do zaslíbené země
Těžkosti a zápasy na naší cestě Numbers 20:14-21
Numbers 21:16-18
Numbers 21:21-26
Numbers 21:31-35
Pavel Coufal Thursday, 08 August 2019 36:43 Putujeme do zaslíbené země
Život jako běh 1 Corinthians 9:24
2 Timothy 4:7
Hebrews 1:3
Hebrews 12:1
Tony Landini Sunday, 04 August 2019 29:46 Obecné
Cesta záchrany i pro tebe Numbers 21:1-20 Marek Žitný Thursday, 01 August 2019 21:28 Putujeme do zaslíbené země
Bůh své slovo myslí vážně Numbers 20:1-13 Pavel Coufal Sunday, 28 July 2019 28:44 Putujeme do zaslíbené země
Naše vzpoura a cesta smíření Numbers 16:1-17:15 Pavel Kohl Friday, 26 July 2019 28:46 Putujeme do zaslíbené země
Boží trpělivost má své meze Numbers 14 Zdeněk Pokorný Sunday, 21 July 2019 20:50 Putujeme do zaslíbené země
Žiji vírou, nebo strachem? Numbers 13 Čeněk Jersák Thursday, 18 July 2019 19:37 Putujeme do zaslíbené země
Bůh tě obhájí Numbers 12 Pavel Coufal Sunday, 14 July 2019 28:08 Putujeme do zaslíbené země
Když reptáme na dostatek Numbers 11 Rastislav Kvasňovský Thursday, 11 July 2019 19:03 Putujeme do zaslíbené země
Bůh nám chce žehnat Numbers 6:22-27 Jan Hammer Sunday, 07 July 2019 24:10 Putujeme do zaslíbené země
Bůh nás obnovuje skrze pokání Exodus 33-34 Pavel Coufal Thursday, 04 July 2019 34:18 Putujeme do zaslíbené země
Kolikrát jsem i já zklamal… Exodus 32 Marek Žitný Sunday, 30 June 2019 30:15 Putujeme do zaslíbené země
Bůh uzavírá smlouvu Exodus 24 Zdeněk Pokorný Thursday, 27 June 2019 23:58 Putujeme do zaslíbené země
Svědectví o Božím působení na severním Kavkazu Nikolaj Kobzev Sunday, 23 June 2019 42:24 Misie
Duch svatý a rozmanitost jeho působení Pavel Coufal Thursday, 20 June 2019 35:04 Duch Svatý