Kázání a vyučování


Loading Player...

Title Scripture Speaker Date Duration Series
Dodržování Jeho přikázání 1 John 2:3-11 Pavol Andraško Thursday, 09 September 2021 32:55 1. list Janův
Tři falešná tvrzení 1 John 1:5-2:2 Petr Coufal Sunday, 05 September 2021 30:27 1. list Janův
Kdo má větší šanci? Luke 7:36-50 Luděk Brdečko Sunday, 29 August 2021 39:44
Konec nadějného krále 1 Samuel 28:3-20 Martin Zvonař Thursday, 26 August 2021 22:36
Konej rozvážně a odvážně 1 Samuel 25:2-13 Jan Halík Sunday, 22 August 2021 37:50
V těžkostech nehledej zkratky 1 Samuel 26
1 Samuel 24
Pavel Coufal Thursday, 19 August 2021 43:06
Hledej Boha, dokud je čas Štěpán Exner Sunday, 15 August 2021 24:33
Máš svého Jónatana? 1 Samuel 20:1-42
1 Samuel 18:1-11
Rastislav Kvasňovský Thursday, 12 August 2021 37:32
Ani Goliáš není silnější než Bůh 1 Samuel 17:24-50 Pavol Andraško Sunday, 08 August 2021 33:16
Z pastýře králem 1 Samuel 16 Vít Suchomel Thursday, 05 August 2021 30:01
Bát se Boha, nebo lidí? Tomáš Kratochvíl Sunday, 01 August 2021 41:12
Každá vzpoura nás oslabí 1 Samuel 13:1-14 Zdeněk Pokorný Thursday, 29 July 2021 33:32
Hleď na Boha a jenom na něj 1 Samuel 8:1-7 Marek Žitný Sunday, 25 July 2021 28:51 Pohled zdola
Návrat k pravému Bohu 1 Samuel 6-7 Petr Ilgner Thursday, 22 July 2021 29:43 Pohled zdola
Jeden Bůh mezi bohy 1 Samuel 5:1-2 Lukáš Makovička Sunday, 18 July 2021 34:43 Pohled zdola
Na co v životě spoléhám? 1 Samuel 4 Pavel Smilek ml. Thursday, 15 July 2021 23:14 Pohled zdola
Bůh tiše promlouvá 1 Samuel 3 Lukáš Fedák Sunday, 11 July 2021 32:30 Pohled shora
Poslušnost je víc než... 1 Samuel 2:11-36 Jan Pokorný Thursday, 08 July 2021 34:48 Pohled shora
Láska způsobující bázeň 1 Samuel 2:1-10 Pavel Smilek st. Sunday, 04 July 2021 27:30 Pohled shora
Bohu patří všechno 1 Samuel 1 Stephen Folker Thursday, 01 July 2021 43:56 Pohled shora
Pavel Coufal: Všechno, co jsem vám nestihl říct za 16 let Psalm 103 Pavel Coufal Sunday, 27 June 2021 35:33
Boží otcovské srdce. Den otců. 2 Corinthians 6:18
Isaiah 64:7
Marek Žitný Sunday, 20 June 2021 28:11
Jak se připravit na poslední den Malachi 3:19-24 Pavol Andraško Thursday, 17 June 2021 27:40 Boží výzvy pro tebe (Prorok Malachiáš)
K čemu je dobré, abych byl zbožný? Malachi 3:13-18 Pavel Smilek st. Sunday, 13 June 2021 31:12 Boží výzvy pro tebe (Prorok Malachiáš)
Patří do Bohoslužby peníze? Malachi 3:6-12 Pavol Andraško Thursday, 10 June 2021 31:35 Boží výzvy pro tebe (Prorok Malachiáš)