Potřebuji pomoc

Dne . Uveřejněno v Poprvé u nás

Život přináší různé těžkosti a situace, ve kterých nevíme kudy kam. Chcete si o nich popovídat?

Co si mám obléct?

Dne . Uveřejněno v Poprvé u nás

Pro nás je nejdůležitější to, co se děje uvnitř nás, v našem srdci. Chceme naslouchat Božímu slovu, které k nám zaznívá. Vnější věci, jako oblečení, nejsou tím podstatným. V našich shromážděních se setkáte s lidmi, kteří přijdou v džínách a tričku, stejně tak jako s těmi, kteří mají oblek s kravatou. Většina lidí je někde mezi tím.

Přesto si přejeme, aby nikdo svým stylem oblečení a vzhledu nepřitahoval zbytečně pozornost na sebe. Myslíme si, že to, co má člověk na sobě, by nemělo rušit druhé a odvádět je od uctívání Boha. Chceme zaměřit svoji pozornost na Ježíše Krista.

Kde nás najdete

Dne . Uveřejněno v Poprvé u nás

Naše modlitebna se nachází v Brně - Veveří, na ulici Smetanova č. 20. Zastávka Antonínská tramvaje (šaliny) č.1.

mapa Smetanova

Mohu přijít s dětmi?

Dne . Uveřejněno v Poprvé u nás

V našem společenství je mnoho rodin s dětmi. Děti jsou spolu s dospělými během začátku bohoslužeb, kdy společně zpíváme a modlíme se k Bohu. Potom následuje krátké oslovení dětí ("slovíčko"), po kterém jdou děti do tzv. "nedělní školy". Máme 4 skupiny dětí rozdělené podle věku, každá má svůj program v suterénních místnostech.

Pro rodiče s těmi nejmenšími je k dispozici místnost, odkud je možné prosklenou stěnou vidět do sálu a slyšet kázání. Také je k dispozici místnost zařízená na přebalení dětí.

Přivítání od kazatele

Dne . Uveřejněno v Poprvé u nás

Vítáme vás na stránkách Sboru Bratrské jednoty baptistů v Brně!

 

Rádi bychom se vám takto alespoň trochu představili. Jsme křesťanská církev, společenství lidí, kteří věří v Pána Ježíše Krista.

Přesvědčili jsme se, že Bohu záleží na nás všech.

Našli jsme osobní vztah s živým Ježíšem Kristem.

Zveme vás, abyste poznali to, co my.

Rádi bychom vám na těchto stránkách představili život naší duchovní rodiny. Scházíme se jak v neděli k živým bohoslužbám pro dospělé i pro děti, tak v týdnu ke studiu Bible. Nabízíme možnost nejrůznějších programů pro děti, mládež i dospělé.

Velmi rádi bychom se také rozdělili o to, jak jsme poznali Boha a jak ho může poznat každý člověk.

Život našeho společenství se nedá úplně poznat z webových stránek, v reálu je to mnohem lepší. :-) Budeme rádi, když mezi nás zavítáte osobně. Najdete nás v Brně, na Smetanově 20.

Pavel Coufal

kazatel