Aktuality

Program na prosinec 2022

1.12. Čt 1800 Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)   1900 Čtvrteční přednáška s hostem Krista Gerloff - Biblické svátky, Židé a Vánoce 2.12. Pá...

Program na listopad 2022

1.11. Út 1500  Seniorská bohoslužba host: Tomáš Tyc  1700  Přípravka ke křtu   1800  Mládež 2.11. St 930  Setkání maminek s dětmi (klubovna) 3.11....

Program na říjen 2022

1.10. So 2.10. Ne 900 Nedělní shromáždění s díkůvzdáním (s obědem) Ž 57,10 - Chci ti vzdávat chválu Káže Petr Coufal 1300 Odpoledne svědectví díků...

Program na září 2022

1.9. Čt 1800 Modlitební setkání sboru   1900 Čtvrteční shromáždění Jk 1,1-4 - Když přijdou těžkosti… Káže Petr Coufal 2.9. Pá 3.9. So Brigáda na...

Program na srpen 2022

  1.8. Po 2.8. Út 1500  Seniorská bohoslužba 3.8. St 4.8. Čt 1800 Modlitební setkání sboru 1900 Čtvrteční shromáždění Radikální učedník - Skromnost...

Program na červenec 2022

1.7. Pá 2.7. So 3.7. Ne 900 Nedělní bohoslužba Gn 13 - Abraham a Lot se rozdělují Káže Petr Coufal 4.7. Po   5.7. Út 1500  Seniorská bohoslužba 6.7....

Program setkání

Program na prosinec 2022

1.12. Čt 1800 Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga) 

 1900 Čtvrteční přednáška s hostem
Krista Gerloff – Biblické svátky, Židé a Vánoce

2.12. 1700 Dorost

 1900 Členské shromáždění

3.12. So
4.12. Ne 900 Bohoslužba se křtem

Ř 12,1-2 – “Buď sám sebou”

Káže Petr Coufal

5.12. Po 1630 Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)

 1630  Awana

6.12. Út 1500  Seniorská bohoslužba

Host: doc. MUDr. Pavel Smilek, Ph.D..

 1800  Mládež 

7.12. St 1800  Kurz Objevování křesťanství
8.12. Čt 1800 Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga) 

 1900 Čtvrteční shromáždění

Jk 2,1-13 – Upřednostňování

Káže Petr Coufal

9.12. 1700 Dorost
10.12. So
11.12. Ne 900  Nedělní shromáždění

Lk 1,67-75 – Písně pro Spasitele: Zachariášův chvalozpěv

Káže Petr Coufal

12.12. Po 1630 Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)

 1630  Awana

13.12. Út 1800  Mládež 
14.12. St 930  Setkání maminek s dětmi

1800  Kurz Objevování křesťanství

15.12. Čt 1800 Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga) 

 1900 Čtvrteční shromáždění

Jk 2,14-26 – Pravá a falešná víra

Káže Petr Coufal

16.12. 1700 Dorost
17.12. So
18.12. Ne 900  Nedělní shromáždění

 Lk 2,13-14 – Písně pro Spasitele: Andělský chvalozpěv

Káže Pavol Andraško

1500 Vánoční dětská slavnost

 1700 Vánoční bohoslužba v Runway B.

19.12. Po 1630 Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga

 1630 Awana

20.12. Út 1800  Mládež
21.12. St 1800  Kurz Objevování křesťanství
22.12. Čt 1800 Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga) 

 1900 Čtvrteční shromáždění

Vánoční koncert skupiny MP3D

Vánoční poselství Pavel Coufal

23.12.
24.12. So
25.12. Ne 900  Nedělní shromáždění

Lk 2,25-35 – Písně pro Spasitele: Simeonův chvalozpěv

Káže Petr Coufal

26.12. Po  
27.12. Út  
28.12. St
29.12. Čt shromáždění během prázdnin není
30.12.  
30.12. So 1800  Silvestrovské shromáždění

Starší programy

Program na listopad 2022

Program na listopad 2022

1.11. Út 1500  Seniorská bohoslužba host: Tomáš Tyc  1700  Přípravka ke křtu   1800  Mládež 2.11. St 930  Setkání maminek s dětmi (klubovna) 3.11....

číst více
Program na říjen 2022

Program na říjen 2022

1.10. So 2.10. Ne 900 Nedělní shromáždění s díkůvzdáním (s obědem) Ž 57,10 - Chci ti vzdávat chválu Káže Petr Coufal 1300 Odpoledne svědectví díků...

číst více
Program na září 2022

Program na září 2022

1.9. Čt 1800 Modlitební setkání sboru   1900 Čtvrteční shromáždění Jk 1,1-4 - Když přijdou těžkosti… Káže Petr Coufal 2.9. Pá 3.9. So Brigáda na...

číst více
Program na srpen 2022

Program na srpen 2022

  1.8. Po 2.8. Út 1500  Seniorská bohoslužba 3.8. St 4.8. Čt 1800 Modlitební setkání sboru 1900 Čtvrteční shromáždění Radikální učedník - Skromnost...

číst více

Program na červenec 2022

1.7. Pá 2.7. So 3.7. Ne 900 Nedělní bohoslužba Gn 13 - Abraham a Lot se rozdělují Káže Petr Coufal 4.7. Po   5.7. Út 1500  Seniorská bohoslužba 6.7....

číst více
Program na červen 2022

Program na červen 2022

1.6. St 2.6. Čt 1800 Modlitební setkání sboru  1900 Čtvrteční shromáždění Ef 6,1-4 - Rodiče a děti Káže Tomáš Kratochvíl, Lukáš Makovička 3.6. Pá...

číst více
Program na květen 2022

Program na květen 2022

1.5. Ne 800 Setkání týmů na evangelizace 900 Nedělní shromáždění Ef 6,14 - Duchovní boj: síla pravdy Káže Zdenek Pokorný 2.5. Po 16:30 Modlitební...

číst více
Program na duben 2022

Program na duben 2022

1.4. Pá 1700 Dorost 1700  Přípravka ke křtu 2.4. So 3.4. Ne 900 Nedělní bohoslužba s Večeří Páně  J 13,1-20 - Lekce pokorného služebníka  Káže Petr...

číst více
Program na březen 2022

Program na březen 2022

1.3. Út 1500  Seniorská bohoslužba  1800  Mládež 2.3. St 930  Setkání maminek s dětmi (klubovna) 3.3. Čt 1800 Modlitební setkání sboru  1900...

číst více

Copyright © 2022 Sbor Bratrské jednoty baptistů v Brně. Všechna práva vyhrazena.