Pozvánky

Videopřenos

Dne . Uveřejněno v Pozvánky

Nedělní bohoslužba 28.6.2020

Za koho pokládáš Ježíše?
O otázce, kým je pro nás Ježíš a jak naše odpověď mění náš život, bude hovořit kazatel Pavel Coufal. V neděli 28. 6. 2020 v 9:00 hod. Srdečně zveme.

Nedělní bohoslužba 21.6.2020

Jak mám uctívat Boha?
Zveme vás na nedělní bohoslužbu v 9:00 hod. Kázat bude Pavel Smilek st.

Videopřenosy 

Zveme Vás ke sledování našich pravidelných videopřenosů každou neděli v 9:00 a každý čtvrtek v 19:00. Záznamy již proběhlých přenosů najdete na našem Youtube kanálu  nebo tomto následujícím odkazu:

Záznamy videopřenosů

Program na léto 2020

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

Červenec a srpen 2020


2.7.

Čt

1900 čtvrteční shromáždění

Věřím v mocného Boha. Úvod do knihy Jozue (Nu 13 a 14) Pavel Coufal

5.7.

Ne

900  nedělní shromáždění

Buď rozhodný a statečný (Joz 1) Pavel Coufal

9.7.

Čt

1900 čtvrteční shromáždění

Překvapující víra (Joz 2) Pavel Coufal

12.7.

Ne

900 nedělní shromáždění

Host: Mick Stockwell

16.7.

Čt

1900 čtvrteční shromáždění

Bůh nám otevírá cestu (Joz 3). Pavol Andraško

19.7.

Ne

900 nedělní shromáždění s Večeří Páně

Má smysl stavět pomníky? (Joz 4). Pavel Coufal

23.7.

Čt

1900 čtvrteční shromáždění

Jak nás Bůh připravuje na naše zápasy? (Joz 5.) Pavel Kohl

26.7.

Ne

900  nedělní shromáždění

Když Bůh bojuje za nás (Joz 6). Marek Žitný

30.7.

Čt

1900 čtvrteční shromáždění

Hřích zasahuje celé společenství (Joz 7). Tomáš Kratochvíl


2.8.

Ne

900 nedělní shromáždění 

Hledáme nebo nehledáme Boží vůli? (Joz 9). Pavel Smilek

6.8.

Čt

1900 čtvrteční shromáždění

Duchovní boje tehdy a dnes (Joz 10,1-15). Jan Pokorný

9.8.

Ne

900 nedělní shromáždění

Hospodin dává odpočinutí (Joz 20,1-9; 21,1-3. 43-45). Štěpán Exner

13.8.

Čt

1900 čtvrteční shromáždění

Jak řešit spory (Joz 22). Rastislav Kvasňovský

16.8.

Ne

900 nedělní shromáždění (rozhlasová bohoslužba ČRo 2)

Rozhodni se, pro co chceš žít (Joz 24). Pavel Coufal

20.8.

Čt

1900 čtvrteční shromáždění

Proč se někdy točíme pořád dokola? (Úvod do knihy Soudců) (Sd 2,1-3,6) Pavel Smilek

23.8.

Ne

900 nedělní shromáždění

Debora a Bárak - statečnost a strach (Sd 4 - 5). Stephen Folker

27.8.

Čt

1900 čtvrteční shromáždění

Gedeón - když jsme ve škole víry (Sd 6-8). Pavel Coufal

30.8.

Ne

900 nedělní shromáždění

Jakého Boha chceme znát? (Mk 4:35-41). Luděk Brdečko

 

Program na duben 2020

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

2.4 Čt 19:00   Čtvrteční shromáždění - online
3.4 17:00   Dorost - online
5.4 Ne 9:00   Nedělní shromáždění - online
7.4 Út 18:00   Mládež - online
9.4 Čt 19:00   Čtvrteční shromáždění - obline
12.4 Ne 9:00   Nedělní shromáždění - online
14.4 Út 18:00   Mládež - online
16.4 Čt 19:00   Čtvrteční shromáždění - online
17.4 17:00   Dorost - online
19.4 Ne 9:00   Nedělní shromáždění - online
21.4 Út 18:00   Mládež - online
23.4 Čt 19:00   Čtvrteční shromáždění - online
24.4 17:00   Dorost - online
26.4 Ne 9:00   Nedělní shromáždění - online
28.4 Út 18:00   Mládež - online
30.4 Čt 19:00   Čtvrteční shromáždění - online

Program na únor 2020

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

2.2 Ne 8:00   Sborová biblická škola: Cyklus: Bludné cesty ke zdraví. Křesťan a alternativní medicína I.
Pavel Smilek st.
    9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně Jste vysláni přinášet lidem život (Mt 9,35-38; 10,1-15)
Káže Pavel Coufal
3.2 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:00   Awana
4.2 Út 18:00   Mládež
5.2 St 9:30   Setkání maminek s dětmi (klubovna)
6.2 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Proč se divíme, že svět nenávidí křesťany? (Mt 10,16-42)
Káže  Pavel Coufal
7.2 17:00   Dorost
9.2 Ne 8:00   Sborová biblická škola: Cyklus: Bludné cesty ke zdraví. Křesťan a alternativní medicína II.
Pavel Smilek st.
    9:00   Nedělní shromáždění Proč bývá naše víra nestabilní? (Mt 11,1-19)
Káže Pavel Smilek st.
10.2 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Staršovstvo
    17:00   Awana
11.2 Út 18:00   Mládež
13.2 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční setkání Manželství v síti aneb jak se nám komunikuje.
Národní týden manželství
14.2 17:00   Dorost
16.2 Ne 9:00   Nedělní shromáždění
Káže Dr. Van Sanders, vedoucí misijního centra v Truett McConnell University
17.2 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
18.2 Út 18:00   Mládež
19.2 St 9:30   Setkání maminek s dětmi (klubovna)
20.2 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Komu se Bůh zjevuje? (Mt 11,20-30)
Káže Pavel Smilek st.
23.2 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Ježíš se vymyká našim představám (Mt 12,1-21)
Káže Pavel Coufal
24.2 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:00   Awana
25.2 Út 18:00   Mládež
27.2 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Divadelní představení O holčičce, která se ještě nenarodila.
Divadlo Víti Marčíka (organizuje NaProTi)
28.2 17:00   Dorost

 

Program na prosinec 2019

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

1.12 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně Advent: Radostné dávání
Káže Pavel Coufal
2.12 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:00   Awana
3.12 Út 18:00   Mládež
5.12 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Jak zvládat předvánoční „průvan v peněžence“?
Káže Pavel Coufal
6.12 17:00   Dorost
7.12 So 17:00   Křesťané v Izraeli
Přednáška a diskuse s Kristou Gerloffovou
8.12 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Chceš se nechat obdarovat? Křestní slavnost
Káže Pavel Coufal
9.12 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Staršovstvo
    17:00   Awana
10.12 Út 18:00   Mládež
11.12 St 9:30   Setkání maminek s dětmi (klubovna)
12.12 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Jak zvládat předvánoční stres?
Vladimír Zeman
13.12 17:00   Dorost
15.12 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Máme i my své anděly?
Káže Zdenek Pokorný
16.12 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:00   Awana
17.12 Út 18:00   Mládež
19.12 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Vánoční koncert
20.12 17:00   Dorost
22.12 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Ani o Vánocích nejsme sami
Káže Pavel Coufal
    15:00   Dětská vánoční slavnost
25.12 St 10:00   Ježíš: kulisa nebo realita našich Vánoc?
Káže Pavel Coufal
29.12 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Jak a za co nás Bůh jednou odmění?
Káže Pavel Smilek
31.12 Út 17:00 – 19:30   Silvestrovský program: „Jak jsem se letos učil více důvěřovat Bohu“
1.1 St 10:30   Pohled víry do budoucích dní
Káže Pavel Coufal

 

Program na říjen 2019

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

1.10 Út 18:18   Setkání mládeže
3.10 Čt 17:30   Cvičení pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Čtvrteční shromáždění Zakládání sborů v prvním století a dnes
Výzvy, zkušenosti, příležitosti
Káže Jiří Unger, ČEA
4.10 17:00   Dorost
6.10 Ne 8:00   Kurz „Seznamte se s naším sborem“
(místnost ML Kinga 2), vede Pavel Coufal
    9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně Díkůvzdání. Nemusíš žít v neustálých starostech (Mt 6, 25-34)
Káže Pavel Coufal
7.10 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
8.10 Út 18:18   Setkání mládeže
9.10 St 16:00   Setkání seniorů.
10.10 Čt 17:30   Cvičení pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Čtvrteční shromáždění Kdy jsi byl naposledy u Očního? (Mt 7,1-5)
Káže Pavel Coufal
11.10 17:00   Dorost
13.10 Ne 8:00   Kurz „Seznamte se s naším sborem“
(místnost ML Kinga 2), vede Pavel Coufal
    10:00   Nedělní shromáždění Třicet let svobody.
Děkovná bohoslužba brněnských církví se společnou Večeří Páně (Červený kostel ČCE)
14.10 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
15.10 Út 18:18   Setkání mládeže
17.10 Čt 17:30   Cvičení pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Čtvrteční shromáždění Co znamená: nehaž perly před svině (Mt 7,6)
Káže Pavel Coufal
18.10 17:00   Dorost
20.10 Ne 8:00   Přípravka ke křtu (kancelář)
Vede Zdenek Pokorný
    9:00   Nedělní shromáždění Bůh nás slyší a vyslýchá naše modlitby (Mt 7,7-11)
Káže Pavel Smilek
21.10 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
22.10 Út 18:18   Setkání mládeže
24.10 Čt 17:30   Cvičení pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Čtvrteční shromáždění Program mládeže, pro všechny generace
Slouží mládež
25.10 17:00   Dorost
27.10 Ne 8:00   Přípravka ke křtu (kancelář)
Vede Zdenek Pokorný
    9:00   Nedělní shromáždění Zlaté pravidlo života (Mt 7,12)
Káže  Zdenek Pokorný
28.10 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
29.10 Út 18:18   Setkání mládeže
31.10 Čt 17:30   Cvičení pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Čtvrteční shromáždění Jsou jen dvě cesty (Mt 7,13-14)
Káže Pavel Coufal

Program na červen 2020

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

1.6 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Awana
2.6 Út 18:00   Mládež
3.6 St 9:30   Setkání maminek s dětmi (klubovna)
4.6 Čt 18:00   modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Když mě Duch svatý obdarovává (Ř 12,3-8; 1 K 12)
Pavel Coufal
5.6 17:00   Dorost
7.6 Ne 9:00 a 10:30   Nedělní shromáždění Když mě Duch svatý mění (Ga 5,13-26)
Pavel Coufal
8.6 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Awana
9.6 Út 18:00   Mládež
11.6 Čt 19:00   Čtvrteční shromáždění Když ode mne Duch svatý odchází (Ž 51,11; Ef 4,30)
Marek Žitný
12.6 17:00   Dorost
14.6 Ne 9:00 a 10:30   Nedělní shromáždění Čím dnes nasytíme lidi my? (Mt 14,13-21)
Pavel Coufal
15.6 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Awana
16.6 Út 18:00   Mládež
17.6 St 9:30   Setkání maminek s dětmi (klubovna)
18.6 Čt 18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Večer modliteb a chval
19.6 17:00   Dorost
21.6 Ne 9:00 a 10:30   Nedělní shromáždění Jak mám uctívat Boha? (Mt 15,1-20)
Pavel Smilek st.
22.6 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Awana
23.6 Út 18:00   Mládež
25.6 Čt 18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Už jsi vystoupil ze své loďky? (Mt 14,22-33)
Vilém Kubiena
26.6 17:00   Dorost
28.6 Ne 9:00 a 10:30   Nedělní shromáždění Za koho pokládáš Ježíše? (Mt 16,13-20)
Pavel Coufal
29.6 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
30.6 Út 18:00   Mládež

Program na březen 2020

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

Vzhledem k současné epidemiologické situaci v naší republice se s platností od 16.3.2020 nebudou až do odvolání konat žádná veřejná nedělní a čtvrteční shromáždění, ani setkání sborových skupin. Více informací najdete v Opatření v souvislosti s infekcí Covid-19.

1.3 Ne 8:00   Setkání vedoucích skupinek
    9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně Jak můžeš přinést velký užitek? (Mt 13,1-23)
Káže Pavel Coufal
2.3 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:00   Awana
3.3 Út 18:00   Mládež
4.3 St 9:30   Setkání maminek s dětmi (klubovna)
5.3 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Trápí tě zlo v tomto světě? (Mt 13,24-30;36-42)
Káže Pavel Coufal
6.3 17:00   Dorost
8.3 Ne 8:00   Sborová biblická škola: Evangelium a evangelizace.
Jan Titěra
    8:00   Příprava ke křtu
Pavel Coufal
    9:00   Nedělní shromáždění Vidím malé věci, věřím ve velké (Mt 13,31-35)
Káže Pavel Coufal
        Společný oběd
    13:00   Sdílení našich zkušeností s Bohem. + Shromáždění členů sboru
9.3 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:00   Awana
10.3 Út 18:00   Mládež
12.3 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Našel jsi svůj poklad? (Mt 13,44-45)
Káže Marek Žitný
13.3 17:00   Dorost
15.3 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Co když mám problém odpustit? (Mt 18,23-35)
Káže Pavel Smilek st.
16.3 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Setkání staršovstva
    17:00   Awana
17.3 Út 18:00   Mládež
18.3 St 9:30   Setkání maminek s dětmi (klubovna)
19.3 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Večer modliteb a chval
Vede Martin Zvonař
20.3 17:00   Dorost
22.3 Ne 8:00   Sborová biblická škola: Evangelizace v dnešní době
Jan Titěra
    9:00   Nedělní shromáždění Překvapuje tě, jak je Bůh dobrý? (Mt 20,1-16)
Káže Pavel Smilek st.
23.3 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:00   Awana
24.3 Út 18:00   Mládež
26.3 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Kým je pro tebe Ježíš? (Mt 21,33-46)
Káže Stephen Folker
27.3 17:00   Dorost
29.3 Ne 8:00   Příprava ke křtu
Pavel Coufal
    9:00   Nedělní shromáždění Kdo bude na svatbě? (Mt 22,1-14)
Káže Pavel Coufal
30.3 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:00   Awana
31.3 Út 18:00   Mládež

 

Program na leden 2020

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

1.1 St 10:30   Bohoslužba Pohled víry do budoucích dní
Káže Pavel Coufal
5.1 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně Novoroční verš sboru
Káže Pavel Coufal
    18:00   Alianční týden modliteb - téma: Vláda, politika a věci veřejné
(Církev bratrská, Kounicova 15)
6.1 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:00   Awana
    18:00   Alianční týden modliteb - téma: Jazyk, řeč a média
(Slovo života, Nové sady 37)
7.1 Út 18:00   Mládež
    18:00   Alianční týden modliteb - téma: podnikavost a byznys
(Armáda spásy, Staňkova 6)
8.1 St 9:30   Setkání maminek s dětmi (klubovna)
    18:00   Alianční týden modliteb - téma: Víra, spiritualita, náboženství
(ECM - Bystrc, Archa, Lýskova ul.)
9.1 Čt 18:00   Alianční týden modliteb - téma: Vzdělání
(BJB, Smetanova 20)
10.1 17:00   Dorost
    18:00   Alianční týden modliteb - téma: Kultura, krása, umění
(ČCE II, Lidická 79)
11.1 So 18:00   Alianční týden modliteb - téma: Rodina
(Křesťanský sbor, Šámalova 15a)
12.1 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Ježíšova moc nad našimi nemocemi (Mt 8,1-17; 9,1-8,27-31)
Káže Pavel Coufal
    18:00   Alianční týden modliteb - téma: Církev
(Apoštolská církev, Životského 10)
13.1 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Staršovstvo
    17:00   Awana
14.1 Út 18:00   Mládež
16.1 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Když věřit, tak ale naplno (Mt 8,18-22)
Káže  Pavel Coufal
17.1 17:00   Dorost
19.1 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Ježíšova moc nad našimi bouřemi (Mt 8,23-27)
Káže Pavel Coufal
20.1 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:00   Awana
21.1 Út 18:00   Mládež
22.1 St 9:30   Setkání maminek s dětmi (klubovna)
23.1 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Ježíšova moc nad duchovním světem (Mt 8,28-34; 9,32-34)
Káže  Vilém Kubiena
24.1 17:00   Dorost
    18:00   Promítání filmu pro rodiče
25.1 So 10:00-16:00   Den pro rodiče
26.1 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Ježíšova moc nad životem i smrtí (Mt 9,18-26)
Káže Pavel Smilek st.
27.1 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:00   Awana
28.1 Út 18:00   Mládež
30.1 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Koho Ježíš povolává k životu s ním (Mt 9,9-13)
Káže  Marek Žitný
31.1     (pololetní prázdniny)

 

Program na listopad 2019

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

1.11 17:00   Dorost
    19:00   Modlitební večer sester
3.11 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně. Jak nikomu nenaletět, i když vypadá dobře (Mt 7,15-20)
Káže: Pavel Coufal
    11:45   Kurz „Seznamte se s naším sborem“
vede Pavel Coufal (místnost M.K. Kinga)
4.11 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
5.11 Út 18:18   Setkání mládeže
6.11 St 16:00   Setkání seniorů
program: Aleš Pavelka - Turistou na Ukrajině
7.11 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Jak umíme klamat sami sebe (Mt 7,21-23)
Káže Lukáš Makovička
8.11 17:00   Dorost
10.11 Ne 8:00   Kurz „První kroky“ - přípravka ke křtu
vede Zdenek Pokorný (kancelář)
    9:00   Nedělní shromáždění Na jakém základě stavíš svůj život? (Mt 7,24-28)
Káže Zdenek Pokorný
11.11 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
12.11 Út 18:18   Setkání mládeže
13.11 St 9:30   Setkání maminek s dětmi
14.11 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Divadelní představení Na zdi a za zdí (NaProTi)
15.11 17:00   Dorost
17.11 Ne 8:00   Kurz „První kroky“ - přípravka ke křtu
vede Zdenek Pokorný (kancelář)
    9:00   Nedělní shromáždění Tři věci, na kterých pracujeme: 1) bližší vzájemné vztahy (J 15,12-13)
Káže Pavel Coufal
18.11 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Staršovstvo
19.11 Út 18:18   Setkání mládeže
21.11 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Tři věci, na kterých pracujeme: 2) více vděčnosti (1 K 1,4)
Káže: Pavel Coufal
22.11 17:00   Dorost
24.11 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Tři věci, na kterých pracujeme: 3) víra, že Bůh pracuje uprostřed nás (Fp 1,6)
Káže: Pavel Smilek st.
25.11 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
26.11 Út 18:18   Setkání mládeže
27.11 St 9:30   Setkání maminek s dětmi
28.11 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Čtvrteční shromáždění Večer svědectví, písní a modliteb
Vede Pavel Coufal
29.11 17:00   Dorost

 

Program na září 2019

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

1.9 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně A buďte stále vděční (Dt 8) 
Káže Pavel Coufal
2.9 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
5.9 Čt 18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Nedávej lidem najevo, jak jsi zbožný! (Mt 6,5-8.16-18)
Káže  Pavel Coufal
6.9 17:00   Dorost
8.9 Ne 8:00   Kurz "Seznamte se s naším sborem" (místnost ML Kinga 2)
vede Pavel Coufal
    9:00   Nedělní shromáždění Modlím se kvůli Bohu, ne kvůli sobě (Mt 6,9-10)
Káže Pavel Coufal
9.9 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
11.9 St 16:00   Setkání seniorů.
Program vede Pavel Coufal
12.9 Čt 18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Naše zkušenosti z misie v Ugandě
Pavol Andraško a Pavla Strýčková
13.9 17:00   Dorost
15.9 Ne 9:00   Nedělní shromáždění K čemu je mi vlastně církev?
Káže Čeněk Jersák
16.9 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Staršovstvo
17.9 Út 18:18   Nultá mládež
19.9 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Vyprávění z misie
Bára Bělehrádková a Veronika Nekudová
20.9 17:00   Dorost
    18:00   Plánovací shromáždění členů sboru
22.9 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Modlím se za sebe i za ostatní lidi (Mt 6,11-15)
Káže Zdenek Pokorný
23.9 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
24.9 Út 18:18   První mládež
26.9 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Hledám svůj ztracený poklad (Mt 6,19-24)
Káže Rastislav Kvasňovský
27.9 17:00   Dorost
29.9 Ne 8:00   Kurz "Seznamte se s naším sborem" (místnost ML Kinga 2)
vede Pavel Coufal
    8:00   Kurz "První kroky" (kancelář)
vede Zdenek Pokorný
    9:00   Nedělní shromáždění Buďte vroucího ducha
Káže Jaroslav Pleva
30.9 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)