Pozvánky

Program na duben 2019

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

1.4 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
2.4 Út 16:15   Awana
    18:18   Mládež
3.4 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
4.4 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Nepokradeš (Ex 20:15)
Slouží Pavel Coufal
5.4 17:00   Dorost
7.4 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Jak se připravit na Velikonoce (Abk 1:1-3; 3:17-18)
Káže Luděk Brdečko
8.4 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
9.4 Út 16:15   Awana
    18:18   Mládež
10.4 St 16:00   Setkání seniorů, program: Vilém a Ivana Kubienovi
11.4 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Nevydáš křivé svědectví (Ex 20:16)
Káže Pavel Coufal
12.4 17:00   Dorost
14.4 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Pán tě potřebuje (Mk 11:1-11)
Káže Pavel Coufal
    12:30   Výroční shromáždění členů sboru
15.4 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Staršovstvo
16.4 Út 16:15   Awana
    18:18   Mládež
17.4 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
18.4 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Shromáždění s Večeří Páně Máš smlouvu s Bohem? (Mk 14:12-25)
Káže Pavel Coufal
19.4 17:00   Dorost
    19:00   Velkopáteční shromáždění Jeho jizvami jsme uzdraveni (Iz 53)
Káže Pavel Smilek
21.4 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Ježíš žije - a já s ním! (Fp 2:6-11)
Káže Pavel Coufal
22.4 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
23.4 Út 16:15   Awana
    18:18   Mládež
25.4 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Nepřizpůsobujte se světu (Ř 12:2)
Slouží mládež
26.4 17:00   Dorost
28.4 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Nebudeš dychtit po tom, co ti nepatří (Ex 20:17)
Káže Zdenek Pokorný
29.4 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
30.4 Út 16:15   Awana
    18:18   Mládež

 

Program na březen 2019

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

1.3 17:00   Dorost
3.3 Ne 9:00   Nedělní shromáždění  s Večeří Páně. Požehnaní ti, kdo jsou pronásledováni pro spravedlnost (Mt 5:10-12)
Káže Pavel Coufal
4.3 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
5.3 Út 16:15   Awana
    18:18   Setkání mládeže
6.3 St 9:30   Setkání maminek s dětmi
    16:00   Setkání seniorů, program: O životě a službě Corrie ten Boom
7.3 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Jste pro svět nepostradatelní? (Mt 5:13-16)
Káže Pavel Coufal
8.3 17:00   Dorost
10.3 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Já jsem tvůj jediný Bůh (Ex 20:1-3)
Káže Pavel Coufal
        Společný oběd a odpoledne svědectví
11.3 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Staršovstvo
12.3 Út 16:15   Awana
    18:18   Setkání mládeže
14.3 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Nezobrazíš si Boha a nebudeš se tomu klanět (Ex 20:4-6)
Káže Marek Žitný
15.3 17:00   Dorost
    18:00   Shromáždění členů sboru
17.3 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Nezneužiješ jména Hospodina, svého Boha (Ex 20:7)
Káže Pavel Coufal
18.3 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
19.3 Út 16:15   Awana
    18:18   Setkání mládeže
20.3 St 9:30   Setkání maminek s dětmi
21.3 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Pamatuj na den odpočinku (Ex 20:8-11)
Káže Pavol Andraško a Pavel Coufal
22.3 17:00   Dorost
    19:00   Večer modliteb a chval
24.3 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Cti svého otce i matku (Ex 20:12)
Káže Zdenek Pokorný
25.3 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
26.3 Út 16:15   Awana
    18:18   Setkání mládeže
28.3 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Nezabiješ (Ex 20:13; Mt 5:21-26)
Káže Jan a Zdenek Pokorní
29.3 17:00   Dorost
31.3 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Nesesmilníš (Ex 20:14; Mt 5:27-30)
Káže Pavel Smilek

 

Program na leden 2019

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

3.1 Čt 18:00   Modlitební setkání
    19:00   Biblická hodina Kázání na novoroční verš sboru
Káže Pavel Coufal
4.1 17:00   Dorost
6.1 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně Obraťte se, neboť se přiblížilo království nebeské (Mt 3:1-12)
Káže Pavel Coufal
7.1 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
8.1 Út 16:15   AWANA
    18:18   Setkání mládeže
9.1 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
    16:00   Setkání seniorů
10.1 Čt 18:00   Biblická hodina Jednota v rozmanitém těle.
Modlitební shromáždění Aliančního týdne modliteb
Martin Horák, farář ČCE Blahoslavův dům
11.1 17:00   Dorost
13.1 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Boží moc ke službě (Mt 3:13-17)
Káže Pavel Smilek st.
14.1 Po 16:30   16:30 Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
        Staršovstvo
15.1 Út 16:15   AWANA
    18:18   Setkání mládeže
16.1 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
17.1 Čt 17:30   Cvičení pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Biblická hodina Jak vítězit nad pokušením (Mt 4:1-11)
Káže Pavel Coufal
18.1 17:00   Dorost
20.1 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Naše světlo má svítit do tmy (Mt 4:12-17)
Káže Zdenek Pokorný
21.1 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
22.1 Út 16:15   AWANA
    18:18   Setkání mládeže
23.1 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
24.1 Čt 17:30   Cvičení pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Biblická hodina Jsme obyčejní lidé s neobyčejným posláním (Mt 4:18-22)
Káže Pavel Coufal
25.1 17:00   Dorost
    18:00   Filmový večer pro rodiče
26.1 So 10:00   Konference pro rodiče
27.1 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Odkud jsem vyšel a kam jdu?
Káže  Pavel Coufal
28.1 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
29.1 Út 16:15   AWANA
    18:18   Setkání mládeže
31.1 Čt 17:30   Cvičení pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Biblická hodina Sloužit slovem i skutky lásky (Mt 4:23-25)
Káže Vilém Kubiena

Program na listopad 2018

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

1.11 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Modlitební večer sester
Slouží sestry, vede Jitka Coufalová
2.11 17:00   Dorost
    19:00   Večer chval a modliteb
Vede Martin Zvonař
4.11 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně. Staleté kořeny: Svoboda (J.A. Komenský) - Jak žít ve skutečné svobodě?
Káže Pavel Coufal
5.11 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
6.11 Út 16:15   AWANA (klub pro děti)
    18:18   Setkání mládeže
7.11 St 16:00   Setkání seniorů.
8.11 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Staleté kořeny: Důstojnost. (T.G.M.) - Na čem stojí důstojnost našeho života?
Káže Pavel Coufal
9.11 17:00   Dorost
11.11 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Bůh mi dává naději v beznaději (Mt 9:18-26)
Káže Pavel Coufal
12.11 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
13.11 Út 16:15   AWANA (klub pro děti)
    18:18   Setkání mládeže
14.11 St 9:30   Setkání maminek s dětmi
15.11 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Divadlo Víti Marčíka: Labyrint světa a ráj srdce
Vede NaProTi
16.11 17:00   Dorost
18.11 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Bůh mi dává smysl života v mém utrpení (Jb 42:1-6)
Káže Zdenek Pokorný
19.11 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:39   Setkání staršovstva
20.11 Út 16:15   AWANA (klub pro děti)
    18:18   Setkání mládeže
22.11 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Bůh mi dává sílu v slabosti (2 K 12:1-10)
Káže Pavel Coufal
23.11 17:00   Dorost
24.11 So     Výtvarná sobota pro ženy
(organizuje Markéta Střížová)
25.11 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Bůh mi dává vítězství ve smrti (1 K 15:51-57)
Káže Pavel Smilek st.
26.11 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
27.11 Út 16:15   AWANA (klub pro děti)
    18:18   Setkání mládeže
28.11 St 9:30   Setkání maminek s dětmi
29.11 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Nebát se být nablízku přednáška s diskusí
MUDr. Ondřej Sláma, Vede NaProTi
30.11 18:00   Shromáždění členů sboru

 

Program na září 2018

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

2.9 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně. Milovat Boha celým srdcem. (Mk 12:28-34)
Káže Pavel Coufal
3.9 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
4.9 Út 18:00   Setkání mládeže
6.9 Čt 19:00   Biblická hodina Jak mohu cele milovat Boha, prakticky? (1 J 4,19-21)
Káže Zdenek Pokorný
7.9 17:00   Dorost
9.9 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Přivádět lidi ke Kristu (J 1,35-51)
Káže Pavel Coufal
10.9 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Staršovstvo
11.9 Út 18:00   Setkání mládeže
13.9 Čt 18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Jak mohu předat dobrou zprávu evangelia dnešním lidem?
Káže Jan Heřmanský, HledamBoha.cz
14.9 17:00   Dorost
    18:00   Shromáždění členů sboru
16.9 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Přijímat lidi do milující Boží rodiny (Ef 2,19)
Káže Zdenek Pokorný
17.9 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
18.9 Út 18:00   Setkání mládeže
20.9 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Jak mohu přijímat své bratry a sestry? (Ř 15,7)
Káže Pavel Coufal
21.9 17:00   Dorost
23.9 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Pomáhat k duchovnímu růstu (1 K 3,6-7).
Káže Pavel Coufal
24.9 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
25.9 Út 16:30   AWANA
    18:00   Setkání mládeže
27.9 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Co můžeme prakticky dělat proto, abychom duchovně rostli? (Ko 2,6-7)
Káže Marek Žitný
30.9 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Připravit ke službě
Káže Pavel Smilek st.

Program na červen 2018

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

1.6 17:00   Dorost
    18:00   Shromáždění členů sboru
3.6 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Křestní slavnost
Káže: Pavel Coufal
4.6 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání mládeže 15+)
5.6 Út 16:00   Setkání seniorů
    16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání mládeže 20+)
7.6 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Biblická hodina Ježíš Kristus je tady vždy pro nás (Ř 10:9-10:13)
Káže Thomas Toone
8.6 17:00   Dorost
    18:00   Modlitební večer
10.6 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Mluvte pravdivě a jednoznačně (Jk 5, 12)
Káže Pavel Smilek
11.6 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání mládeže 15+)
12.6 Út 16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání mládeže 20+)
13.6 St 9:30   Setkání maminek s dětmi
14.6 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Biblická hodina - Služba mládeže. Být víc jako Ježíš.
Káže Tomáš Kratochvíl
15.6 17:00   Dorost
17.6 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně. Společně zaměřeni k Bohu (Jk 5, 13-16)
Káže Pavel Coufal
18.6 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Staršovstvo
    17:30   Runway (setkání mládeže 15+)
19.6 Út 16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání mládeže 20+)
21.6 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Biblická hodina Velká moc modlitby
Káže: Pavel Coufal
22.6 17:00   Dorost
    18:00   Grilování pro manželské páry
23.6 So     Brigáda na Pusté Rybné
24.6 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Neboj se, Pán Bůh nemá prázdniny
Káže  Zdenek Pokorný
25.6 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání mládeže 15+)
26.6 Út 16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání mládeže 20+)
27.6 St 9:30   Setkání maminek s dětmi
28.6 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Biblická hodina Jsi záchranář? (Jk 5,19-20)
Káže: Pavel Coufal
29.6 17:00   Dorost

 

Program na únor 2019

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

1.2 17:00   Dorost
3.2 Ne 9:00   Nedělní shromáždění  s Večeří Páně. Požehnaní ti, kdo ví o své duchovní chudobě (Mt 5:1-3)
Káže: Pavel Coufal
4.2 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
5.2 Út 16:15   Awana
    18:18   Setkání mládeže
6.2 St 9:30   Setkání maminek s dětmi
7.2 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Požehnaní ti, kdo umí plakat (Mt 5:4)      
Káže Pavel Coufal
8.2 17:00   Dorost
10.2 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Požehnaní tiší (Mt 5:5)
Káže Zdenek Pokorný
11.2 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
12.2 Út 16:15   Awana
    18:18   Setkání mládeže
13.2 St 16:00   Setkání seniorů. Kdo ví „proč“, zvládne jakékoliv „jak“.
Alena Valentová
14.2 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina O dvanácti měsíčkách aneb Čtyři období manželství
Manželé Limrovi, Národní týden manželství
15.2 17:00   Dorost
17.2 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Požehnaní, kdo touží po spravedlnosti (Mt 5:6)
Káže Pavel Smilek
18.2 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Staršovstvo
19.2 Út 16:15   Awana
    18:18   Setkání mládeže
20.2 St 9:30   Setkání maminek s dětmi
21.2 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Požehnaní milosrdní (Mt 5:7)
Káže: Pavel Coufal
22.2 17:00   Dorost
24.2 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Požehnaní ti, kdo mají čisté srdce (Mt 5:8)
Káže  Pavel Coufal
25.2 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
26.2 Út 16:15   Awana
    18:18   Setkání mládeže
28.2 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Požehnaní ti, kdo tvoří pokoj (Mt 5:9)
Káže: Tomáš Kratochvíl

 

Program na prosinec 2018

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

2.12 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Proměna drsného fanatika (Sk 9:1-22)
Káže Pavel Coufal
3.12 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
4.12 Út 16:15   AWANA
    18:18   Setkání mládeže
5.12 St 16:00   Setkání seniorů
6.12 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Proměna nevěřícího kněze (Lk 1:5-24, 2:57-79)
Káže Zdenek Pokorný a Petr Ilgner
7.12 17:00   Dorost
9.12 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně Proměna tiché dívky (Lk 1:26-56)
Káže Pavel Coufal
10.12 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Staršovstvo
11.12 Út 16:15   AWANA
    18:18   Setkání mládeže
12.12 St 9:30   Setkání maminek s malými dětmi
13.12 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Adventní koncert pěveckého sboru a hudební skupiny MP3D
14.12 17:00   Dorost
16.12 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Proměna spících křesťanů (Ř 13:11-14)
Káže Zdenek Pokorný
17.12 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
18.12 Út 16:15   AWANA
    18:18   Setkání mládeže
20.12 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Příběh začíná: původ Ježíše Krista (Mt 1:1-17)
Káže Marek Žitný
21.12 17:00   Dorost
23.12 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Jak to vlastně bylo s jeho narozením (Mt 1:18-25).
Káže Pavel Coufal
    15:00   Dětská vánoční slavnost
25.12 Út 10:00   Vánoční shromáždění Kde hledáme svého krále? (Mt 2:1-12)
Káže Pavel Coufal
30.12 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Boží plány nelze zmařit (Mt 2:13-23)
Káže Pavel Smilek st.

 

Program na říjen 2018

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

1.10 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
2.10 Út 16:15   Awana
    18:18   Mládež
3.10 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
    16:00   Setkání seniorů
4.10 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Jak můžeme společně lépe sloužit lidem?
Slouží Pavel Coufal
5.10 17:00   Dorost
    19:00   Modlitební setkání
7.10 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně. Díkůvzdání
Káže Pavel Coufal
        Společný oběd
    12:30   Odpoledne písní a svědectví
8.10 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
9.10 Út 16:15   Awana
    18:18   Mládež
11.10 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Co jsme prožili při misii v Ghaně
Tomáš Kratochvíl, Iva Kostelníková
12.10 17:00   Dorost
13.10 So     Výlet AWANA
14.10 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Vysláni do světa s evangeliem
Káže Zdenek Pokorný
15.10 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
16.10 Út 16:15   Awana
    18:18   Mládež
17.10 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
18.10 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Odkud přichází zlé věci do našeho života a jak jim můžeme čelit?
Káže Fred Hansen, TCM
19.10 17:00   Dorost
21.10 Ne 10:00   Ekumenická bohoslužba na Botanické
U nás nedělní besídka
22.10 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Staršovstvo
23.10 Út 16:15   Awana
    18:18   Mládež
25.10 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání sboru
    19:00   Biblická hodina Staleté kořeny: Víra (Cyril a Metoděj) - Jak získat a jak udržet víru?
Káže Zdenek Pokorný
26.10 17:00   Dorost
28.10 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Staleté kořeny: Pravda (M.J. Hus) - Co je pravda?
Káže Pavel Smilek
29.10 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
30.10 Út 16:15   Awana
    18:18   Mládež

 

Program na léto 2018

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

1.7 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Společenství hříšníků (J 8,1-11)
Káže Luděk Brdečko
5.7 Čt 19:00   Biblická hodina Vytrvalost a odvaha v utrpení (Ex 1)
Káže  Zdenek Pokorný
8.7 Ne 9:00   Nedělní shromáždění. Mojžíš - život mezi dvěma světy (Ex 2)
Káže Zdenek Pokorný
12.7 Čt 19:00   Biblická hodina Boží odpovědi na lidské výmluvy (Ex 3)
Káže  Pavel Kohl
15.7 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Od pochybností k víře (Ex 4)
Káže Štěpán Exner st.
19.7 Čt 19:00   Biblická hodina Odvážná víra nás něco stojí (Ex 5)
Káže Marek Žitný
22.7 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Kdo je naše jistota? (Ex 6,1-13)
Káže Pavel Coufal
26.7 Čt 19:00   Biblická hodina Boží znamení, kterým lidé nevěří (Ex 7)
Káže Vilém Kubiena
29.7 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně. Bůh silný a svatý (Ex 8-11)
Káže Pavel Coufal
2.8 Čt 19:00   Biblická hodina Slavný nový začátek (Ex 12)
Káže Pavel Smilek st.
5.8 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Tým z USA
Káže Tony Landini
9.8 Čt 19:00   Biblická hodina Co všechno patří Bohu?
Káže Pavel Smilek st.
12.8 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Bůh určuje cestu, tak se neboj (Ex 13,17-14,14)
Káže Pavel Smilek st.
16.8 Čt 19:00   Biblická hodina Když Bůh před tebou rozdělí moře (Ex 14,15-31)
Káže Marek Žitný
19.8 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Na čem stojí naše radost? (Ex 15)
Káže Pavel Coufal
23.8 Čt 19:00   Biblická hodina Bůh dobře ví, co potřebuješ (Ex 16)
Káže Stephen Folker
26.8 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Je mezi námi Bůh, nebo ne? (Ex 17,1-7)
Káže Čeněk Jersák
30.8 Čt 19:00   Biblická hodina Vítězství v duchovním zápase (Ex 17,8-16)
Káže Pavel Kohl

 

Program na květen 2018

Dne . Uveřejněno v Program bohoslužeb

1.5 Út 15:00   Mládež: Přátelské odpoledne na Prýglu!
2.5 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
3.5 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Biblická hodina Jak moudře budovat své vztahy s lidmi (Jk 3,13-18)
Káže Pavel Coufal
4.5 17:00   Dorost
6.5 Ne 9:00   Nedělní shromáždění s Večeří Páně Jak se vyvarovat svárů a hádek (Jk 4,1-10)
Káže Zdenek Pokorný
7.5 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání mládeže 15+)
8.5 Út 15:00   Piknik s bohoslužbou mládeže (Kraví hora)
10.5 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Biblická hodina Co dělat s přílišným odsuzováním druhých? (Jk 4,11-12)
Káže Pavel Coufal
11.5 17:00   Dorost
12.5 So     Brigáda na Pusté Rybné
13.5 Ne 9:00   Nedělní shromáždění Jaké pastýře potřebuje církev?
Káže Pavel Coufal
14.5 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    16:30   Staršovstvo
    17:30   Runway (setkání mládeže 15+)
15.5 Út 16:00   Setkání seniorů.
Víťa Cihlářová bude mluvit o svém duchovním obrácení a životě s Pánem Ježíšem
    16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání mládeže 20+)
16.5 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
17.5 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Biblická hodina Jak mít správný postoj k plánování budoucnosti (Jk 4,13-17)
Káže Pavel Coufal
18.5 17:00   Dorost
20.5 Ne 9:00   Nedělní shromáždění.   - Svatodušní neděle. Jak v nás působí Duch svatý?
Káže Pavel Smilek st.
21.5 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání mládeže 15+)
22.5 Út 16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání mládeže 20+)
24.5 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Biblická hodina Jak mít moudrý postoj k majetku (Jk 5,1-6)
Káže Pavel Coufal
25.5 17:00   Dorost
    18:00   Noc kostelů
27.5 Ne 10:00   Den sousedů Lužánky O potrkaném býkovi.
Káže Zdenek Pokorný
28.5 Po 16:30   Modlitební setkání (místnost M.L. Kinga)
    17:30   Runway (setkání mládeže 15+)
29.5 Út 16:30   Awana
    18:00   Grow (setkání mládeže 20+)
30.5 St 9:30   Skupinka maminek (klubovna)
31.5 Čt 17:30   Nácvik pěveckého sboru
    18:00   Modlitební setkání
    19:00   Biblická hodina Jak se naučit trpělivosti (Jk 5,7-12)
Káže Pavel Kohl