Oznámení 8.12.2019

8. 12. 2019 | Oznámení

– Pozvání: po 17 Awana pro děti, út 18 setkání mládeže, st 930 setkání maminek s dětmi, pá 17 setkání dorostu;

– Čtvrteční shromáždění v 19h: host: Vladimír Zeman (Vysoké Mýto), téma: Jak zvládat předvánoční stres? Zpívat bude pěvecký sbor několik adventních a vánočních písní

– Příští neděli – shromáždění 9 hodin

– Zveme vás na vánoční koncert čtvrtek 19.12. v 19:00 – hudební skupina MP3D, pozvěte přátele (ve čtvrtek budou již i pozvánky vytištěné, pošleme i mailem, atd.)

– Další program je ve Zpravodaji

– Děkujeme Bohu za požehnaný vánoční večer ve středu ve společenském centru v Bystrci. Na minulém shromáždění členů sboru jsme rozhodli, že tento týden se budou členové vyjadřovat k návrhu, aby sbor podpořil rozvoj misijní služby v Bystrci i tím, že zaměstná misijního pracovníka na 0,2 úvazku (8 hod. týdně), a tím je Marek Žitný. Jako staršovstvo za tímto návrhem stojíme. Prosíme, abyste se vyjádřili 1) odpovědí na mail, který v týdnu dostanete 2) nebo: vyplněním hlasovacího lístku před/po shromáždění ve čtvrtek a příští neděli (pak se to uzavře). Děkujeme. Prosíme také dále za vaše modlitby.

– Příští týden 15. 12. bude sbírka zaměřená na finanční pomoc baptistickému sboru ve Volovci na Ukrajině, který staví modlitebnu a potřebuje finančně pomoci. Děkujeme předem za vaši podporu. Fotky jsou na nástěnce vzadu…

– Vánoční sbírka 22. 12. bude zaměřena na podporu misie v Brně- Bystrci, kde jsme zakoupili starý objekt – který přestavíme na klubovnu a zázemí pro službu dětem i dospělým.